bastar

لوله گالوانیزه ساوه چیست ، لوله های گالوانیزه لوله هایی هستند که دارای جنسی از آهن یا فولاد بوده و روی آنها فرآیند گالوانیزاسیون صورت می‌گیرد. بر روی سطح این لوله ها پوشش قلع یا روی قرار می گیرد. 

+ نوشته شده در چهارشنبه سی و یکم شهریور 1400 ساعت 16:45 توسط juyh njh بدون نظر

لوله گالوانیزه گرم چیست ، لوله گالوانیزه گرم ، لوله های گالوانیزه نیز مانند بسیاری از لوله های تولیدی وظیفه انتقال مایعات مختلف و گاز را به عهده دارند. قیمت این لوله ها نسبت به دیگر لوله ها کمی بیشتر می باشد، به همین دلیل در همه ی پروژه ها از این لوله ها استفاده نمی شود.

+ نوشته شده در چهارشنبه سی و یکم شهریور 1400 ساعت 16:23 توسط juyh njh بدون نظر

خوشبختانه بسیاری از داروهای خانگی وجود دارد، که شما می توانید برای روشن و سفید کردن دندانها و زیبایی لبخند خود استفاده کنید، که مقرون به صرفه و آسان هستند. با مطالعه دقیق ادامه این بخش از سلامت نمناک خواهید دانست که چگونه با این 14 راه حل موثر، دندان هایتان را در خانه سفید کنید.

+ نوشته شده در دوشنبه بیست و دوم شهریور 1400 ساعت 10:51 توسط juyh njh بدون نظر

ساخت ویلا در شمال ، آیا تا به حال به فکر ساخت ویلا در شمال افتاده اید؟ ما در این آگهی راجع به طراحی، ساخت، پیمانکاری و قیمت ساخت ویلا در شمال صحبت خواهیم کرد. اگر به دنبال کسب اطلاعات راجع به ساخت ویلا هستید می توانید تا پایان این آگهی همراه ما باشید و مطالب ذکر شده را مطالعه نمایید.

 

 

+ نوشته شده در پنج شنبه هفدهم تیر 1400 ساعت 16:46 توسط juyh njh بدون نظر

روش خانگی برای رفع موهای زائد و از بین بردن سریع آنها با ماسک های گیاهی ، موهای زائد یا همان موهای ضخیمی که برای خانم ها بسیار ناخوشایند هستند و برای از بین بردن آنها دوست دارند هر روشی را امتحان کنند 

+ نوشته شده در پنج شنبه هفدهم تیر 1400 ساعت 16:37 توسط juyh njh بدون نظر

اولترافيلتراسيون (UF) Ultrafiltration ، از اين نوع غشاء براي جداسازي ماكرو مولكول هايي با اندازه بين 20 تا 1000 انگستروم به كار مي رود. تمام نمك های حل شده و مولكول های كوچكتر از اين محدوده عبور مي كنند.

 

 

+ نوشته شده در پنج شنبه شانزدهم اردیبهشت 1400 ساعت 10:48 توسط juyh njh بدون نظر

فواید و عوارض انجیر در دوران بارداری

انجیر دارای مواد مغذی، فیبر و مواد معدنی بالاتری نسبت به سایر میوه ها، سبزیجات و آجیل ها است. اما هنگامی که باردار هستید، باید بررسی کنید که آیا یک ماده غذایی برای شما و نوزادتان مناسب است یا خیر.

 

 

+ نوشته شده در پنج شنبه شانزدهم اردیبهشت 1400 ساعت 10:46 توسط juyh njh بدون نظر

فیزیوتراپی در صادقیه ، فیزیوتراپی راهی برای درمان بیماری ها و اختلالات عصبی، ماهیچه ای- اسکلتی با استفاده از تجهیزات مکانیکی، جریان الکتریکی، مانورهای دستی، تمرینات ورزشی و... می باشد.

 

 

 

+ نوشته شده در پنج شنبه نهم اردیبهشت 1400 ساعت 14:26 توسط juyh njh بدون نظر

نکات مهمی که باید در مورد صاف کردن مو با گلت و کراتینه بدانید

بسیاری از افراد دارای موهای فر و وز به دنبال راهکاری برای صاف و لخت کردن موهای خود هستند. راه ها ی مختلفی برای صاف کرد موهای فر و وز وجود دارد که یکی از این راه ها گلت کردن موی سر است. 

+ نوشته شده در پنج شنبه نهم اردیبهشت 1400 ساعت 14:25 توسط juyh njh بدون نظر

قیمت لوله برق ، یکی از تجهیزات کاربردی که در تاسیسات ساختمانی به کار برده می شود، لوله برق می باشد. لوله های برق از آنجایی که دارای انواع مختلفی هستند و با قیمت‌های مختلفی نیز به فروش می‌رسند.

 

 

+ نوشته شده در پنج شنبه نهم اردیبهشت 1400 ساعت 14:23 توسط juyh njh بدون نظر